Hobart Bardak Yıkama Makinesi GC-10A

Fiyat:
120.149,66 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SANTOS NO 53 Buz Kırma Makinesi
KDV Dahil 55.646,03 TL
CIMBALI S39 BARSYSTEM MILKPS Espresso Kahve Makinesi
KDV Dahil 489.008,78 TL
MAZZER SUPER JOLLY F. GROCERY Kahve Değirmeni
KDV Dahil 31.783,18 TL

Bar, restoran ve hotellerde kullanılmak üzere tasarlanmış daha küçük profesyonel bardak yıkama makinesidir. Kapak açıldığında buhar vermeyen ve yıkadığı sepet boyutu 400*400mm olan bir modeldir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Standart Bardak Yıkama
 • Program Süresi: 75/120 saniye ve özel programlar
 • Yıkama Sıcaklığı: 55°C
 • Durulama Sıcaklığı: 65°C
 • 40x40 cm sepet ebatı
 • 48 sepet/saat kapasite
 • 960 bardak/saat hız
 • Tank Hacmi: 8 Lt.
 • Su Tüketimi: 1,9 Lt.
 • Ölçüler: 46x59x70 cm
 • Güç: 4,6 KW

SENSO ACTIVE KAYNAK YÖNETİMİ

Tankta biriken kir sürekli olarak izlenir ve su tüketimi buna göre ayarlanır. Makinedeki kir seviyesine göre su miktarı artırılır veya azaltılır.

İNCE FİLTRE SİSTEMİ: GENIUS-X

İNCE FİLTRE SİSTEMİ: GENIUS-X²

En iyi yıkama sonucu, düşük deterjan ve su tüketimi için sürekli temiz bir yıkama suyu gereklidir. Daha da geliştirilmiş olan GENIUS-X² ince filtre sistemi sayesinde yıkama suyu yıkama işlemi esnasında 3 aşamalı bir filtre sisteminden geçirilir. Kaba kir ve yemek artıkları bir süzgeçte toplanarak tanka ulaşmaları engellenir. İnce kir ise farklı bir filtrede toplanarak 10sn içinde makineden atılır. Artık ince kirler yıkama esnasında toplanır ve durulamadan önce boşaltılır. GENIUS-X², pompalama esnasında kendi kendini temizler. GENIUS-X² ince filtre sistemi deterjan kullanımını %35'ten fazla azaltır.


GENİŞ AÇILI JET FAN

GENİŞ AÇILI JET FAN

Yıkama verimliliği büyük oranda yıkama suyunun dağıtımına ve gizli kalmış alanlardan kaçınılmasına bağlıdır. Püskürtme açıları ve yıkama fıskiyelerinin hassasiyeri güçlü, inceden inceye bir yıkama işleminin başarılmasında hayati faktörlerdir. Patentli geniş açılı jet fan büyük ölçüde daha geniş ve daha hassas bir püskürtme modeli sağlar.

Konvansiyonel sabit yıkama kolu sistemleriyle karşılaştırıldığında yıkama suyu daha verimli bir şekilde dağıtılır, gizli alanlardan kaçınılır ve yıkama sonucu özellikle köşelerde belirgin şekilde düzelir.


LEKESİZ BARDAK YIKAMA SİSTEMİ

LEKESİZ BARDAK YIKAMA SİSTEMİ (Opsiyonel)

Mineral içeren sular kurutma aşamasında bıçaklar, çatallar ve bardaklar üzerinde leke bırakır ve elle silmeyi gerektirir. Bu da ek makineler ve daha fazla risk ve hijyen riski olması anlamına gelir. Opsiyonel ters ozmos sistemi HYDROLINE PURE RO-I lekeye neden olan mineralleri temizler ve makineye saf su verir. Durulanan çatal-bıçak ve bardaklar parlak bir şekilde çıkar. Sonradan elle silmeye gerek kalmaz. Modüler çekmece yapısı sayesinde RO-I sistemi bulaşık makinelerinin alt kısmına entegre edilebilir veya yanlamasına dikey halde kurularak kullanılabilir.

ÖZEL BARDAK YIKAMA PROGRAMLARI

Bardak yıkama işlemi su miktarı ve sıcaklıkla ilgili çeşitli farklılıklar gerektirdiğinden farklı yıkama programları bulunmaktadır.

 • Yoğun Program: Kritik şekle sahip bardaklar daha fazla miktarda saf su ile durulanır. Ayrıca bardağın iç yüzeyinden alkaliliği de alır.
 • Soğuk Durulama: Bardakların sıcak yıkamadan hemen sonra soğutulmasıdır. Barlarda veya lokantalarda yoğun zamanlarda bardaklar hemen yeniden kullanılabilir. İçecekler ısınmaz ve biraların köpükleri kaybolmayacaktır.
 • Basit Temizleme Programı: Yeni bardakların koruyucu katmanları olur. Bu yıkama sistemiyle bu katmanlar temizlenmiş olur.
SÜZGEÇ KONTROL SİSTEMİ

SÜZGEÇ KONTROL SİSTEMİ

Temiz yıkama suyu temiz ve hijyenik bir yıkama sonucu elde edilmesinde kilit faktörlerdir. Filtre sistemleri yıkama suyunun temiz kalmasında büyük katkı sağlar. Süzgeç kontrol sistemi, süzgecin doğru yerleştirilmiş olup olmadığını sürekli kontrol eder. Filtre doğru yerleşmemişse VISIOTRONIC kumandası bir uyarı verir. Yıkama, ancak filtre doğru bir şekilde konumlandırılmışsa başlatılabilir.

AKILLI KUMANDA SİSTEMİ: VISIOTRONIC

Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi HOBART bulaşık makinesinin kolay ve mantıklı kullanımını sağlamaktadır.

HOBART KALAN SÜRE GÖSTERGESİ

HOBART KALAN SÜRE GÖSTERGESİ

Yıkama işlemini takip etmek normal şartlarda çok zordur. Ya çok geç kalınır, ya da çok erken gelinir. STARTER‘deki HOBART kalan süre göstergesi, aktif yıkama programının kalan süresini açık bir şekilde gösterir. STARTER‘deki dört renkli segmentler saat yönünde dolmaya başlar ve bu sayede personele, yoğun zamanlarda da önceliklerini bir bakışta belirlemesi ve verimli bir şekilde çalışması için olanak tanır. Kurulama ENERGETIC de ise kalan çalışma süresi ekranda görüntülenir.

HİJYEN PROGRAMI

Zaman içinde makinede kireç ve kir parçacıkları birikir. Patentli hijyen programı ve hijyen tableti kireci ve kir artıklarını etkili şekilde temizler ve hoş bir koku verir. Belirli bir sayıda yıkamadan sonra program ekranda gösterilir.

YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI: CLIP-IN

YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI: CLIP-IN

Makinen kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.


TÜMLEŞİK KİMYASAL KONTEYNERLERİ

TÜMLEŞİK KİMYASAL KONTEYNERLERİ

Parlatıcı ve deterjan için geniş tümleşik konteynerler eklenebilir. Bu tekrar doldurma aralığını düşürür ve makine yanındaki boşluğu artırır. Geniş konteyner ağzı dolumu kolaylaştırdığı gibi etrafa dökülmesini en aza indirerek ekstra temizliğe gerek bırakmaz.

Deterjan veya parlatıcı seviyesi azaldığında ekranda gösterilir ve en iyi yıkama sonuçları garanti edilir.

SESSİZ BAŞLAMA YIKAMA POMPASI

Barlarda ve büfelerde bulaşık makineleri genellikle tezgahın altına kurulduğu için müşterilere yakın olmasından dolayı sessiz olmaları gerekir. SOFT-START başlama sistemi gürültü emisyonunu büyük ölçüde azaltır. Ayrıca yıkama suyu daha dikkatli kullanılır.

YAYLI KAPAK

Kapağın iç tarafında bulunan düz sepet kısmı, doldurma ve boşaltmanın her taraftan kolayca yapılabilmesini sağlar. Hidrolik amortisörler, kapağın açılırken düzgün açılmasını ve sessizce kapanmasını sağlar.

Tahliye Pompası

Standart tahliye pompası, atık suyu maksimum 1 metre yükseklikteki her kanalizasyona tahliye edebilme gücüne sahiptir.

ÇOKLU FAZ(230/400 V)

Çoklu faz, aynı makinenin 230 V veya 400 V ile çalışmasına imkân verir. Değişiklikler, makine monte edilirken yerinde basit bir işlemle yapılır.

700MM KURULUM YÜKSEKLİĞİ

Barlar ve tezgah altlarındaki montaj yüksekliği genellikle çok düşüktür. PREMAX GCP, PROFI GC ve PROFI GX LOW BODY modelleri ile HOBART buna bir çözüm sunar: Sadece 700 mm montaj yüksekliği ile bu modeller her tezgahın altında yerini bulur.


Diğer Özellikler
Stok KoduGC-10A
MarkaHobart
Stok DurumuStok kontrolü için lütfen arayınız
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.