Vinturi V8060 Reserve Deluxe Set Şarap Havalandırıcısı ve Karafı

Fiyat:
4.806,40 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SANTOS NO 53 Buz Kırma Makinesi
KDV Dahil 57.071,64 TL
CIMBALI S39 BARSYSTEM MILKPS Espresso Kahve Makinesi
KDV Dahil 501.536,76 TL
MAZZER SUPER JOLLY F. GROCERY Kahve Değirmeni
KDV Dahil 32.597,44 TL
Vinturi Reserve koleksiyonu üstün teknoloji ve zamansız tasarımın birleşimi ile herhangi bir etkinlik esnasında şarabın odak noktası olmasını sağlayarak ona yeni bir yer kazandırıyor. Bu yenilikçi yüksek kapasiteli havalandırıcı 750 ml'lik bir şarap şişesini kolayca 30 saniye içerisinde Vinturi tarafından özel olarak dizayn edilmiş cam karafının içine servis imkanı sunuyor. Almanya'da üretilen bu karaf, şık boyunluğu sayesinde havalandırıcının zarif bir şekilde entegrasyonu ile bütünlük sağlıyor.

Vinturi şarap havalandırıcısı; ilk kadehten itibaren şarabın sahip olduğu aromaları ve bukeleri ortaya çıkartarak şaraptan alınan tadın maksimumda aldılanmasını sağlar.
 
Sistemin altyapısında 1700’lü yıllarda yaşamış olan İtalyan bilim insani “Giovanni Battista Venturi” nin ortaya koydugu olgu yatmaktadır.

”Venturi Etkisi” özetle; bahçe hortumunun ucunun sıkıldığında hızının artması gibi, akışkanın daralan alanda hızlanmasıdır. Vinturi ile servis yapılırken, belli bir noktadan sonra daha hızlı akmaya başlayan şarap, vakum etkisi yaratarak kenarlarda bulunan özel tasarlanmış hava kanallarından havayla penetre olur.

Venturi etkisi ile bir saat kadar karafta havalandırılmış gibi şarabın aromaları açığa çıkar ve tanenleri daha yumuşak bir halde içime hazır hale gelir. 

Vinturinin kirmizi şaraba ilave olarak beyaz şarap ve distile içkiler (spirits) icinde modelleri bulunmaktadır. Dunyanın bir numarali “teknoloji trend” dergisi olan WIRED, Vinturi Spirit icin: “…It was like jumping from DVD to Blu-ray…” ifadesini kullanmıştır.
 
WIRED Dergisi ürün değerlendirme raporları aşağıdaki linklerde incelenebilir.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduVinturi V8060
MarkaVinturi
Stok DurumuStok kontrolü için lütfen arayınız
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.